LED REFLEKTOR VEGA30 SLIM SMD 30W 4000K FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 30W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 2700lmlm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:130/H:95/W:22 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | VEGA SLIM |
| Érzékelők : | Nem |
| Sugárzási szög : | 110° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
