LED SPOTVILÁGÍTÁS 3W 6000K 230V D80 + SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP21 |
| Teljesítmény : | 30W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6000 |
| Fényáram : | 180lm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Fényforrás színe : | Hideg fehér |
| Méretek (mm) : | L:60/W:40/H:26.5 |
| Test színe : | Fehér |
| Időtartam : | 3h |
| Az anyag típusa : | PVC |
| Garancia : | 3+2 |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Luminous efficiency : | 6lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Vészvilágító lámpatest 3h 3W kerek 6000K IP40
Cikkszám:FAMA-5900280939579-C91SKLR3SCAT3H
Rendelhető 2-5 nap
24.936 Ft
LED VÉSZVILÁGÍTÓ PANEL, 5W, 6000K, 230V, SÜLLYESZTHETŐ, 3 ÓRA KÉSZENLÉT
Cikkszám:92EL3LED
Rendelhető 2-5 nap
17.928 Ft
Vészvilágító /kijáratjelző LED 3h lefele nyíl, 3,5W, 19lm
Cikkszám:STI1178
Rendelhető 2-5 nap
12.078 Ft
