LED VINTAGE SZABÁLYOZHATÓ IZZÓ 8W E27 2000K Ф180 FÜSTÖS
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 8W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2000 |
| Foglalat : | E27 |
| Fényáram : | 300lm |
| Átlagos élettartam : | 25000h |
| Fényforrás színe : | Meleg fehér |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:250/D:180 |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | LED VINTAGE |
| Dimmerek : | Igen |
| Luminous efficiency : | 37lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED VINTAGE SZABÁLYOZHATÓ IZZÓ UFO 4W E27 2000K ARANY
Cikkszám:99LED100G
Rendelhető 2-5 nap
4.112 Ft
LED VINTAGE SZABÁLYOZHATÓ IZZÓ UFO 4W E27 2000K FÜSTÖS
Cikkszám:99LED100S
Rendelhető 2-5 nap
4.173 Ft
LED VINTAGE SZABÁLYOZHATÓ IZZÓ 8W E27 2000K Ф200 ARANY
Cikkszám:99LED101G
Rendelhető 2-5 nap
4.190 Ft
LED VINTAGE SZABÁLYOZHATÓ IZZÓ 8W E27 2000K Ф220 ARANY
Cikkszám:99LED104G
Rendelhető 2-5 nap
4.281 Ft
LED VINTAGE IZZÓ SZABÁLYOZHATÓ G125-8W E27 2800-3200K
Cikkszám:99LED771D
Rendelhető 2-5 nap
3.605 Ft
LED VINTAGE SZABÁLYOZHATÓ IZZÓ LATERN 8W E27 2000K FÜSTÖS
Cikkszám:99LED103S
Rendelhető 2-5 nap
4.339 Ft
