LED VINTAGE IZZÓ SZABÁLYOZHATÓ G125-8W E27 2800-3200K
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 8W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2800-3200 |
| Foglalat : | E27 |
| Fényáram : | 580lm |
| Átlagos élettartam : | 25000h |
| Fényforrás színe : | Meleg fehér |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:165/D:125 |
| Garancia : | 3+0 |
| *Megjegyzés : | Dimmable |
| Modell : | LED VINTAGE |
| Dimmerek : | Yes |
| Luminous efficiency : | 72lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED VINTAGE IZZÓ SZABÁLYOZHATÓ 8W E27 2800-3200K ARANY D185
Cikkszám:99LED859G
Rendelhető 2-5 nap
3.487 Ft
LED VINTAGE SZABÁLYOZHATÓ IZZÓ 8W E27 2000K Ф180 FÜSTÖS
Cikkszám:99LED102S
Rendelhető 2-5 nap
3.960 Ft
LED VINTAGE SZABÁLYOZHATÓ IZZÓ UFO 4W E27 2000K ARANY
Cikkszám:99LED100G
Rendelhető 2-5 nap
4.112 Ft
