LETI 100EL LED FALI LÁMPA BEÉPÍTETT 3W CCT 4000K IP55 FEKETE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP66 |
| Teljesítmény : | 3W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000/4000/6500 |
| Fényáram : | 350lm |
| Fényforrás színe : | Adjustable |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:134/D1:96/W:80 |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Garancia : | 3+2 |
| Luminous efficiency : | 116lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LETI 100 LED FALI LÁMPA BEÉPÍTETT 3W CCT 4000K IP55 SZÜRKE
Cikkszám:96LETI100-GR
Rendelhető 2-5 nap
12.839 Ft
LETI 100 LED ARIA FALI LÁMPA BEÉPÍTETT 3W CCT 4000K IP55 FEKETE
Cikkszám:96LETI100-BL
Rendelhető 2-5 nap
12.839 Ft
LETI 100EL LED FALI LÁMPA BEÉPÍTETT 3W CCT 4000K IP55 SZÜRKE
Cikkszám:96LETI100EL-GR
Rendelhető 2-5 nap
12.839 Ft
LETI 100GR LED FALI LÁMPA BEÉPÍTETT 3W CCT 4000K IP55 FEKETE
Cikkszám:96LETI100GR-BL
Rendelhető 2-5 nap
12.839 Ft
