RECESSED DOWN LIGHT EL-6705 40W 4000K, WHITE+EMERGENCY KIT
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 40W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 3600lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:230/W:145/H:85 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Csavarnyílás átmérője : | 220x130 mm |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Alak : | Négyszögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 90° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
RECESSED DOWN LIGHT EL-6705 40W 3000K, WHITE+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL67054030-WHE
Rendelhető 2-5 nap
49.093 Ft
RECESSED DOWN LIGHT EL-6705 40W 6500K, WHITE+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL67054065-WHE
Rendelhető 2-5 nap
49.093 Ft
DOUBLE LED SPOT LIGHT 2X15W 230V 3000K BL+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL81F3030-BLE
Rendelhető 2-5 nap
48.506 Ft
DOUBLE LED SPOT LIGHT 2X15W 230V 4000K BL+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL81F3040-BLE
Rendelhető 2-5 nap
48.506 Ft
DOUBLE LED SPOT LIGHT 2X15W 230V 3000K WH+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL81F3030-WHE
Rendelhető 2-5 nap
47.626 Ft
DOUBLE LED SPOT LIGHT 2X15W 230V 4000K WH+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL81F3040-WHE
Rendelhető 2-5 nap
47.626 Ft
