Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 3x30W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 6300lm |
| Luminous efficiency | 70lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Sugárzási szög | 24° |
| Test színe | Fehér |
| Alak | Négyszögletes |
| Szerelési módszer | Beépített szerelés |
| Irányítószám | IP44 |
| Discount Group | C |
| Csavarnyílás átmérője | 460x160 mm |
| Az anyag típusa | Alumínium |
| Dimmerek | No |
| Méretek (mm) | L:476/W:176/H:138 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
RECESSED DOWN LIGHT EL-6705 40W 3000K, WHITE+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL67054030-WHE
Rendelhető 2-5 nap
49.093 Ft
RECESSED DOWN LIGHT EL-6705 40W 4000K, WHITE+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL67054040-WHE
Rendelhető 2-5 nap
49.093 Ft
RECESSED DOWN LIGHT EL-6705 40W 6500K, WHITE+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL67054065-WHE
Rendelhető 2-5 nap
49.093 Ft
DOUBLE LED SPOT LIGHT 2X15W 230V 3000K BL+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL81F3030-BLE
Rendelhető 2-5 nap
48.506 Ft
DOUBLE LED SPOT LIGHT 2X15W 230V 4000K BL+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92DL81F3040-BLE
Rendelhető 2-5 nap
48.506 Ft
