SZOLÁR LED KÜLTÉRI LÁMPA 1500-1800K 20lm IP60
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Teljesítmény : | 1W max. |
| Színhőmérséklet (K) : | 1500-1800 |
| Fényáram : | 20lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:130/L:780 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Akkumulátor : | 3.7V/ 1000mAh |
| Az anyag típusa : | ABS/PC |
| Garancia : | 1+0 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 360° |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
