EL-13236 SOLAR LED WALL LAMP 40LM CCT IP54
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Színhőmérséklet (K) : | CCT: 3000/7000/4500 |
| Fényáram : | 40lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | 115x170x65 |
| Test színe : | Black |
| Akkumulátor : | 3.7V/ 1500mAh 18650 Li-ion |
| Az anyag típusa : | ABS |
| Garancia : | 3+0 |
| Napelem : | 5V/1.5W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Home FLP3SOLAR napelemes LED reflektor, 700 lumen, mozgásérzékelő, 3 világítási mód, IP65 FLP3SOLAR
Cikkszám:SOMOGYI-5999084969226
Rendelhető 2-5 nap
8.690 Ft
