STELLAR BELLA LED LÁMPATEST 54W (1476mm) 4000K IP65
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 54W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 4860lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | STELLAR |
| Méretek (mm) : | L:1510/W:75/H:62 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Polikarbonát |
| Garancia : | 2+0 |
| Modell : | BELLA |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Dimmerek : | No |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL 2X24W (1500mm) 4000K-4300K IP65
Cikkszám:9BR222LED
Rendelhető 2-5 nap
13.204 Ft
BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL 2X24W (1500mm) 6200K-6500K IP65
Cikkszám:9BR222LEDCW
Rendelhető 2-5 nap
13.204 Ft
