STELLAR HELIOS150 LED FÉNYSZÓRÓ 150W 5000-5500K
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 150W |
| Színhőmérséklet (K) : | 5500 |
| Fényáram : | 10000lm |
| Átlagos élettartam : | 15000h |
| Fényforrás színe : | Fehér |
| Márka : | STELLAR |
| Méretek (mm) : | L:400/W:325/H:85 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Garancia : | 2+0 |
| Modell : | HELIOS |
| Érzékelők : | Nem |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 66lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED REFLEKTOR STELLAR HELIOS100 100W 4000K FEHÉR
Cikkszám:98HELIOS100-WH
Rendelhető 2-5 nap
10.816 Ft
