TK LIGHTING LED WALL LAMP NAVI 4512 24W 3000K BR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Teljesítmény : | 24W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K |
| Fényáram : | 1570lm |
| Márka : | TK Lighting |
| Méretek (mm) : | H:1000/L:45/W:80 |
| Test színe : | Brown |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Típus : | LED wall lamp |
| Az anyag típusa : | Metal |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | NAVI |
| Power supply : | 230V |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE WALL LAMP ENCELADUS W0428-01D 5W 3000K C
Cikkszám:003064-028136
Rendelhető 2-5 nap
77.665 Ft
ZUMA LINE WALL LAMP ENCELADUS W0428-01D 5W 3000K G
Cikkszám:003064-028137
Rendelhető 2-5 nap
81.992 Ft
ZUMA LINE WALL LAMP LOYA W0461-03N-P7SD 3X5W 3000K
Cikkszám:003064-021934
Rendelhető 2-5 nap
82.014 Ft
