ZUMA LINE WALL LAMP ENCELADUS W0428-01D 5W 3000K C
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K |
| Foglalat : | LED |
| Fényáram : | 500lm |
| Márka : | Zuma Line |
| Méretek (mm) : | H:21.2/L:25.7/W:23 |
| Test színe : | Chrome |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Típus : | Wall lamp |
| Az anyag típusa : | Metal/Glass |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | W0428-01D-F4AC |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE WALL LAMP ENCELADUS W0428-01D 5W 3000K G
Cikkszám:003064-028137
Rendelhető 2-5 nap
81.992 Ft
ZUMA LINE WALL LAMP LOYA W0461-03N-P7SD 3X5W 3000K
Cikkszám:003064-021934
Rendelhető 2-5 nap
82.014 Ft
