VÍZÁLLÓ LED PANEL KEREK 16W 6500K IP65+INVERTERREL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 16W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6500 |
| Fényáram : | 1300lmlm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Méretek (mm) : | D:220/200-210/H:27 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Polikarbonát |
| Garancia : | 3+2 |
| *Megjegyzés : | +PANIK BLOKOM |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 81lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
VÍZÁLLÓ LED PANEL KEREK 16W 4000K IP65+INVERTERREL
Cikkszám:99LED616IP65E
Rendelhető 2-5 nap
24.351 Ft
VÍZÁLLÓ LED PANEL KEREK 18W 6500K IP44+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99LED617IP44CWE
Rendelhető 2-5 nap
24.039 Ft
VÍZÁLLÓ LED PANEL KEREK 18W 4000K IP44+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99LED617IP44E
Rendelhető 2-5 nap
24.039 Ft
LED PANEL HIGH POWER 60W 6400K 595x595mm FEHÉR KERET IP44
Cikkszám:92PANEL031CWIP44
Rendelhető 2-5 nap
23.912 Ft
LED PANEL HIGH POWER 60W 4000K 595x595mm FEHÉR KERET IP44
Cikkszám:92PANEL031WIP44
Rendelhető 2-5 nap
23.912 Ft
STELLAR LED PANEL 48W 6400K 595x595mm FEHÉR KERET +INVERTERREL
Cikkszám:99XPANEL020CWE
Rendelhető 2-5 nap
24.842 Ft
Felületre szerelt LED panel 600x600 fehér 28W 4500K 142lm/W
Cikkszám:XD-HP100W
Rendelhető 2-5 nap
23.800 Ft
