WAGO 2273 CONNECTOR,2 RIGID CONDUCTORS 0,5-2,5 MM2
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 450V |
| Névleges áram : | 24A |
| Méretek (mm) : | W:10/H:5.8/D:16.7 |
| Vezeték szakasz : | 0.5mm²- 2.5mm² |
| Garancia : | 2+0 |
| number of pins : | 1 |
| Clamping units : | 2 |
| Strip length : | 11mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
WAGO 2773-2401 vezeték összekötő PUSH WIRE Inline egyenes kialakítású, átlátszó, max. 4 mm2, 32A
Cikkszám:WAGO27732401
Raktáron
154 Ft
OBO 2054454 nyitható vezetékösszekötő 3-as 0,2-2,5mm2 univerzális átlátszó
Cikkszám:OBO2054454
Raktáron
150 Ft
Wago 2273-208 vezeték összekötő gyorscsatlakozó rugós 8-as átlátszó/világosszürke 0,5-2,5 mm2 24A
Cikkszám:WAG2273208
Raktáron
178 Ft
