ZUMA LINE LED CEILING LAMP AURA FM2201001-470 24W
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 24W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K/4000K/6000K |
| Foglalat : | LED |
| Fényáram : | 2404lm |
| Márka : | Zuma Line |
| Méretek (mm) : | H:43.2/L:47.8/W:12.5 |
| Test színe : | White |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Típus : | Ceiling lamp |
| Az anyag típusa : | Metal/Plastic |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | FM2201001-470 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Mundo LED csillár 40/60cm 36W arany 3CCT távirányítóval
Cikkszám:XD-LK136G
Rendelhető 2-5 nap
92.400 Ft
Mundo LED csillár 40/60cm 36W fekete 3CCT távirányítóval
Cikkszám:XD-LK136B
Rendelhető 2-5 nap
89.600 Ft
