ZUMA LINE LED PENDANT ONE P0461-09LP7SD 9X5W 3000K
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 9x5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K |
| Foglalat : | LED |
| Fényáram : | 4050lm |
| Márka : | Zuma Line |
| Méretek (mm) : | H:108-140/D:42 |
| Test színe : | Black/Gold |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Típus : | Pendant |
| Az anyag típusa : | Metal/Plastic |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | P0461-09L-P7SD |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE LE PENDANT ATHESA MD3169-2-3GT 38W CCT
Cikkszám:003064-028412
Rendelhető 2-5 nap
367.525 Ft
ZUMA LINE PENDANT BOBO P0462-20C-F7AA 20XG9 GOLD
Cikkszám:003064-026345
Rendelhető 2-5 nap
389.155 Ft
ZUMA LINE LE PENDANT LOYA P046111AB5SC 11X5W 3000K
Cikkszám:003064-003496
Rendelhető 2-5 nap
389.155 Ft
ZUMA LINE PENDANT SERGIO P0528-06H-V6AC 6XE14 GOLD
Cikkszám:003064-016824
Rendelhető 2-5 nap
324.263 Ft
ZUMA LINE PENDANT URCHIN P0491-09C-F7BC 9XG9 BLACK
Cikkszám:003064-026346
Rendelhető 2-5 nap
324.263 Ft
