ZUMA LINE LED WALL LAMP LOYA W0461-02B 2X5W 3000K
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 2x5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K |
| Foglalat : | LED |
| Fényáram : | 450lm |
| Márka : | Zuma Line |
| Méretek (mm) : | H:33/L:8/W:8 |
| Test színe : | Black |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Típus : | Wall lamp |
| Az anyag típusa : | Metal |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | W0461-02B-P7P7 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE WALL LAMP ICICLE W0542-02A-F4B1 2XG9 CHR
Cikkszám:003064-026347
Rendelhető 2-5 nap
58.199 Ft
ZUMA LINE WALL LAMP ORBIT 5001 1XE27 BLACK/WHITE
Cikkszám:002177-026161
Rendelhető 2-5 nap
56.036 Ft
