TK LIGHTING LED WALL LAMP FLASH 18074 24W 3000K BL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Teljesítmény : | 24W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K |
| Fényáram : | 1200lm |
| Márka : | TK Lighting |
| Méretek (mm) : | H:1080/L:55/W:60 |
| Test színe : | Black |
| Tartalmazza a fényforrást : | Yes |
| Fényforrások száma : | 2 |
| Típus : | LED wall lamp |
| Az anyag típusa : | Metal/Plastic |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | FLASH |
| Luminous efficiency : | 50lm/W |
| Power supply : | 230V |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE LED WALL LAMP LOYA W0461-02B 2X5W 3000K
Cikkszám:003064-019211
Rendelhető 2-5 nap
64.688 Ft
ZUMA LINE WALL LAMP ENCELADUS W0428-01D 5W 3000K C
Cikkszám:003064-028136
Rendelhető 2-5 nap
77.665 Ft
