Barbecook BC-CHA-1069 Magnus prémium faszenes grill, fekete, 85x64x110cm BC-CHA-1069
Leírás és Paraméterek
| személyek száma | 14 |
| sütőfelület | szélesség × mélység: 67 × 43 cm |
| sütési magasság | 90 cm |
| állítható grillrácsok | igen (2 pozíció) |
| grillrács anyaga | zománcozott öntöttvas |
| fedél anyaga | zománcozott acél |
| tál anyaga | zománcozott acél |
| lábak anyaga | fém |
| kocsi bevonata | hőálló porfesték |
| állítható levegőellátás | igen |
| fedő hőmérővel | igen |
| hamutartály | igen |
| oldalasztalok száma | 2 |
| kerekek | fix 2 db |
| tartozék horgok | igen |
| méretek | szélesség × magasság × mélység: 127 × 110 × 64 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Barbecook BC-GAS-2003 Spring 3212 gázgrill, tárolóval, oldalégővel, 133x57x115cm BC-GAS-2003
Cikkszám:SOMOGYI-5400269210564
Rendelhető 2-5 nap
192.990 Ft
Barbecook BC-GAS-2002 Spring 3112 gázgrill, tárolóval, 133x57x115cm BC-GAS-2002
Cikkszám:SOMOGYI-5400269209308
Rendelhető 2-5 nap
159.990 Ft
Barbecook BC-GAS-2000 Spring 3002 gázgrill, 133x57x115cm BC-GAS-2000
Cikkszám:SOMOGYI-5400269209285
Rendelhető 2-5 nap
134.990 Ft
Barbecook BC-GAS-2009 Spring 2002 gázgrill, 110x55x115cm BC-GAS-2009
Cikkszám:SOMOGYI-5400269210557
Rendelhető 2-5 nap
132.990 Ft
Barbecook BC-GAS-2036 Stella 3201 gázgrill, tárolóval, oldalégővel, 174x59x119cm BC-GAS-2036
Cikkszám:SOMOGYI-5400269210526
Rendelhető 2-5 nap
247.990 Ft
Barbecook BC-CHA-1022 Edson faszenes grillhordó, zöld, 47,5cm átmérő BC-CHA-1022
Cikkszám:SOMOGYI-5400269209339
Rendelhető 2-5 nap
120.990 Ft
Home GRG01 gázgrill, 3 főégővel, 1 oldalégővel, 3,2 kW teljesítmény égőnként, nyomásszabályozó készlettel GRG01
Cikkszám:SOMOGYI-5999084970635
Rendelhető 2-5 nap
112.190 Ft
Barbecook BC-SMO-5017 Oskar S zománcozott füstölő és grill, fekete, átmérő 40cm BC-SMO-5017
Cikkszám:SOMOGYI-5400269206956
Rendelhető 2-5 nap
97.790 Ft
