EL-146 AMBIENT LIGHT 3W 4000K CREE WITH SENSOR BL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Névleges feszültség : | 85V |
| Teljesítmény : | 3W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000/4000/6500 |
| Fényáram : | 16lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:40/H:90/D:50 |
| Test színe : | Black |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Aluminum |
| Garancia : | 3+0 |
| Szerelési módszer : | Recessed |
| Érzékelők : | PIR/Light |
| Cut size : | 72x38mm |
| Luminous efficiency : | 5.33lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
EL-146 AMBIENT LIGHT 3W 4000K CREE WITH SENSOR WH
Cikkszám:92EL1460340-WH
Rendelhető 2-5 nap
15.657 Ft
LED DOWN LIGHT 18W, 4000K, 36° DEEP SQUARE DIMMABLE
Cikkszám:92M6215W366215
Rendelhető 2-5 nap
15.161 Ft
