LED SPOT LIGHT 12W 230V 4000K WHITE IP65
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 12W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 840lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:92/H:93 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Csavarnyílás átmérője : | 62 mm |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+0 |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 24° |
| Luminous efficiency : | 70lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
EL-146 AMBIENT LIGHT 3W 4000K CREE WITH SENSOR BL
Cikkszám:92EL1460340-BL
Rendelhető 2-5 nap
15.657 Ft
EL-146 AMBIENT LIGHT 3W 4000K CREE WITH SENSOR WH
Cikkszám:92EL1460340-WH
Rendelhető 2-5 nap
15.657 Ft
LED DOWN LIGHT 18W, 4000K, 60° DEEP SQUARE DIMMABLE
Cikkszám:92M6215W606215
Rendelhető 2-5 nap
15.161 Ft
LED DOWN LIGHT 18W, 4000K, 36° DEEP SQUARE DIMMABLE
Cikkszám:92M6215W366215
Rendelhető 2-5 nap
15.161 Ft
LED KIEMELŐVILÁGÍTÁS QUAD312 12W 3XE27 2700K SÖTÉT SZÜRKE
Cikkszám:92Q31227DGR
Rendelhető 2-5 nap
15.082 Ft
LED DOWN LIGHT 18W, 4000K, 60° PIN-HOLE DIMMABLE
Cikkszám:92M6215W606255
Rendelhető 2-5 nap
14.982 Ft
