ESTER LED KERTI LÁMPATEST 10W 4000K IP55 SZÜRKE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP55 |
| Teljesítmény : | 10W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Foglalat : | GX53 |
| Fényáram : | 1200lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:126/W:165/H:126 |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Garancia : | 3+2 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Luminous efficiency : | 120lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
DARIO 250 LED GARDEN FIXTURE 8.5W CCT IP55 BLACK
Cikkszám:96DARIO250M-BL
Rendelhető 2-5 nap
27.262 Ft
DARIO 250 LED GARDEN FIXTURE 8.5W CCT IP55 GREY
Cikkszám:96DARIO250M-GR
Rendelhető 2-5 nap
27.262 Ft
CARLO DECO LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 6W CCT 4000K IP55 400mm FEKETE
Cikkszám:95CARLO400D-BL
Rendelhető 2-5 nap
27.174 Ft
CARLO LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 6W CCT 4000K IP55 800mm FEKETE
Cikkszám:95CARLO800-BL
Rendelhető 2-5 nap
29.285 Ft
CARLO LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 6W CCT 4000K IP55 800mm SZÜRKE
Cikkszám:95CARLO800-GR
Rendelhető 2-5 nap
29.285 Ft
