Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény | 9W |
| Fényáram | 765lm |
| Luminous efficiency | 85lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000K |
| Szerelési módszer | Felületre Szerelt |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Aluminum + Glass |
| Méretek (mm) | L:300xH:48xW:40 |
| Márka | ELMARK |
| Fényforrás típusa | Beépített ledes |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED mennyezeti lámpa 18W fekete 4000K IP65 mikrohullámú érzékelő
Cikkszám:XD-LX183
Rendelhető 2-5 nap
18.200 Ft
GRF330-1 LED FACADE FIXTURE 10W 3000K IP65 BLACK
Cikkszám:96GRF330WW-1BL
Rendelhető 2-5 nap
17.914 Ft
ABRAM 190 LED FALI LÁMPA 7.5W CCT 4000K IP55 FEKETE
Cikkszám:95ABRAM190-BL
Rendelhető 2-5 nap
18.292 Ft
LORENZA 190 LED FALI LÁMPA 7.5W CCT 4000K IP55 FEKETE
Cikkszám:95LORENZA190-BL
Rendelhető 2-5 nap
18.292 Ft
