GRF96302-W LED 10W 230V 4000K KÜLTÉRI FALI LÁMPA
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 10W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 800lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:82/W:284/H:126 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Alumínium/PC |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | GRF |
| Szerelési módszer : | Falra szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
| Fényforrás típusa | Beépített ledes |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GRF330-1 LED FACADE FIXTURE 10W 3000K IP65 BLACK
Cikkszám:96GRF330WW-1BL
Rendelhető 2-5 nap
17.914 Ft
LED mennyezeti lámpa 18W fekete 4000K IP65 mikrohullámú érzékelő
Cikkszám:XD-LX183
Rendelhető 2-5 nap
18.200 Ft
ABRAM 190 LED FALI LÁMPA 7.5W CCT 4000K IP55 FEKETE
Cikkszám:95ABRAM190-BL
Rendelhető 2-5 nap
18.292 Ft
LORENZA 190 LED FALI LÁMPA 7.5W CCT 4000K IP55 FEKETE
Cikkszám:95LORENZA190-BL
Rendelhető 2-5 nap
18.292 Ft
LORENZA 190 LED FALI LÁMPA 7.5W CCT 4000K IP55 SZÜRKE
Cikkszám:95LORENZA190-GR
Rendelhető 2-5 nap
18.292 Ft
