NINA LED FALI LÁMPA 7.5W CCT IP55 SZÜRKE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP55 |
| Teljesítmény : | 7.5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000/4000/6500 |
| Foglalat : | R7s |
| Fényáram : | 850lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Méretek (mm) : | L:185/W:50/H:50 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED IZZÓ |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Az anyag típusa : | Resin |
| Garancia : | 3+2 |
| Luminous efficiency : | 113lm/W |
| Fényforrás típusa | Beépített ledes |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ABRAM 190 LED FALI LÁMPA 7.5W CCT 4000K IP55 FEKETE
Cikkszám:95ABRAM190-BL
Rendelhető 2-5 nap
18.292 Ft
LORENZA 190 LED FALI LÁMPA 7.5W CCT 4000K IP55 FEKETE
Cikkszám:95LORENZA190-BL
Rendelhető 2-5 nap
18.292 Ft
LORENZA 190 LED FALI LÁMPA 7.5W CCT 4000K IP55 SZÜRKE
Cikkszám:95LORENZA190-GR
Rendelhető 2-5 nap
18.292 Ft
ABRAM 190 LED FALI LÁMPA 7.5W CCT 4000K IP55 SZÜRKE
Cikkszám:95ABRAM190-GR
Rendelhető 2-5 nap
18.292 Ft
LED mennyezeti lámpa 18W fekete 4000K IP65 mikrohullámú érzékelő
Cikkszám:XD-LX183
Rendelhető 2-5 nap
18.200 Ft
