LED REFLEKTOR 200W IP54 + NAPELEM PANEL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Teljesítmény : | 200W |
| Fényáram : | 2000lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Akkumulátor : | 3.6V/25000MAH |
| Garancia : | 2+0 |
| Sugárzási szög : | 110° |
| Luminous efficiency : | 10lm/W |
Napelemes reflektor
Üzemmód: Fény+PIR indukció
Töltési idő: 5-8 óra Üzemidő: 10-12 óra Fényforrás: LED SMD 5730
Sugárszög : 110° Védettség: IP54
Napelem:
Teljesítmény: 5V/35W
Típus: polikristály
Védettségi fokozat: IP65
Méretek: 520x350x17
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
MADRID SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 250W 5000-5500K IP65
Cikkszám:98MADRID250SMD
Rendelhető 2-5 nap
58.063 Ft
AURORA LED STREET LIGHT 200W 5500K IP65 WITH SEN.
Cikkszám:98AURORA200SCW
Rendelhető 2-5 nap
55.376 Ft
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 200W 5500K IP65
Cikkszám:98PRAGUE200SMD
Rendelhető 2-5 nap
53.151 Ft
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 200W 3000K IP65 MAGAS HATÁSFOK
Cikkszám:98PRAGUE200-WW
Rendelhető 2-5 nap
53.151 Ft
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 200W 4000K IP65 MAGAS HATÁSFOK
Cikkszám:98PRAGUE200-W
Rendelhető 2-5 nap
53.151 Ft
