ULTRA THIN LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S36 50W 4000K FEKETE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 50W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 4000lmlm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:1500/H:65.64/W:35.6 |
| Test színe : | Fekete |
| Garancia : | 3+2 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Sugárzási szög : | 90° |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S48 32W 4000K 1500MM SZÜRKE
Cikkszám:99SM1504032-GR
Rendelhető 2-5 nap
48.859 Ft
LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S77 24W 4000K 600MM SZÜRKE+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99OM604024-GRE
Rendelhető 2-5 nap
49.318 Ft
LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S77 24W 4000K 600MM FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99OM604024-WHE
Rendelhető 2-5 nap
49.318 Ft
LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S77 24W 4000K 600MM FEKETE+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99BM604024-BLE
Rendelhető 2-5 nap
45.324 Ft
LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S77 24W 4000K 600MM SZÜRKE+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99BM604024-GRE
Rendelhető 2-5 nap
45.324 Ft
ELMARK LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ 1500mm 50W 4000K FEHÉR
Cikkszám:99POM1505040-WH
Rendelhető 2-5 nap
45.323 Ft
ELMARK LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ 1500mm 50W 3000K FEKETE
Cikkszám:99POM1505030-BL
Rendelhető 2-5 nap
45.323 Ft
ELMARK LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ 1500mm 50W 3000K FEHÉR
Cikkszám:99POM1505030-WH
Rendelhető 2-5 nap
45.323 Ft
